PROPOINT BİLİŞİM

Propoint, bir işletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik ve bilişim ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Güvenlik ve bilişim ürünlerini sektöründe, ticari kurallar ve etik çerçevesinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tüm çalışanlarımızla birlikte sağlam bir ekip ruhu anlayışı ile müşteri potansiyelimizi arttırarak ve kaliteli hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Kalite Politikamız Müşterilerimizin değişen ve gelişen gereksinimlerini karşılayabilecek kalitede ürün, teknik destek ve satış sonrası diğer hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst düzeye çıkartabilmek, tüm çalışanlarimizin katılımı ile verimliliği artırarak gelişmeyi sağlamaktır.

Kalite Politikamız

Sürekli Gelişim

Çalışanlarımızın devamlı gelişimini ve tatminini sağlayarak ekip ruhunu pekiştirmek, faaliyetlerimizi sağlıklı bir şekilde yürütebilmek için uluslararası toplam kalite yönetim sistemlerini esas almaktır. Sektörde en geniş ürün yelpazesini bünyemizde bulunduruyoruz. Bir işletme için gerekli tüm elektronik güvenlik ekipmanları, bilgisayar sistemlerinin teknik desteğini sağlayacak kadromuz mevcuttur. Uluslararası standartlarda yüksek kaliteli ürünler, 24 saat kesintisiz hatasız teknik destek, konusunda eğitilmiş uzman teknik destek ekibimiz bulunmaktadır.