Telefon Santralleri

Telefon santralı, genel olarak birden fazla telefonun bir merkeze bağlı olarak aralarında iletişim sürekliliğini sağlamak amacıyla geliştirilmiş olup gelen ve giden aramaları otomatik olarak yönlendiren iletişim sistemine verilen isimdir.

Kablolu - Kablosuz Telefonlar

Projelerimizde kullandığımız ve ihtiyaca göre değişkenlik gösteren kaliteli, sektörün önde gelen markaları ile telefon ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

IP Telefonlar

IP telefonu, internet protokolü, internet veya intranet vasıtasıyla sesli iletişimi sağlayan telefon anlamına gelir. IP telefonu, analog ses sinyallerini dijital sinyallere dönüştürür. Maliyet, hız, ve işlevsellik açısından birçok faydası vardır.

Faks - Yazıcı

İhtiyaçlarınıza göre özellik barındıran fax ve yazıcı çeşitlerimiz ile kişisel veya kurumsal olarak faks-yazıcı temini kurulumu sağlamaktayız.

Sabit GSM Terminali

Cep telefonu hatlarını sabit telefon aracılığı ile santrale bağlı olarak kullanmanıza olanak veren sistemlerdir. Sabit GSM Terminalleri sayesinde GSM hatlarından sabit telefonlarla arama yapıp arama alabilirsiniz.

Kulaklıklar

Çalışma performansınızı yükseltip pratik ve verimli çalışmanıza olanak sağlayan kablolu ya da kablosuz kulaklıklar.

Ses Kayıt Sistemleri

Ses kayıt sistemleri arama kayıtlarınız düzenli şekilde depolamaya yarar. Bu teknoloji sayesinde müşteri memnuniyetinizi üst düzeyde tutup olası problemleri çözebilirsiniz.